Blog

115_86

Farmárska hydina od pána Mészárosa

V našich predajniach nájdete farmársku hydinu od pána Mészárosa, ktorý ju chova tradičným spôsobom bez zbytočných antibiotík a chémie. Tu je pár slov priamo od farmárov:

Sme mladá firma založená na dlhoročných skúsenostiach mojich rodičov, majiteľov „Hydinárskej farmy – Topoľnica“. Naším cieľom je ponúknuť ľudom to, čo už mnohý nepoznajú a Tí čo poznajú nevedia, kde to nájsť. Zdravé kvalitné mäso z farmy, ktoré nie je chemicky ošetrované a zvieratá rastú čo len v najekologickejšom prostredí. U nás nehľadajte poľské a brazílske mäso. To si môžete kúpiť v „ akcii “ v obchodných reťazcoch.Mäso


V našom sortimente nájdete hlavne hydinu a to: vykŕmené kačice s pečienkou, vykŕmené husi s pečienkou, husacie a kačacie pečienky, Foie gras , domáce kurence, EKO kurence – Kalimero z voľného výbehu a morky. Keďže nám slovenská legislatíva nedovoľuje predaj z dvora delených častí hydiny, ako sú: prsia, stehná, krídla, atď. a dovoľuje len predaj celých častí a vnútorností, preto sme sa rozhodli v najbližšom čase rozšíriť prevádzku.

Momentálne máme vo výstavbe novú modernú budovu – rozrábku na hydinu , po dokončený Vám vieme ponúknuť aj rozpracované časti hydiny a výrobky tej najvyššej kvality. Časom chceme sortiment rozšíriť aj o bravčové a hovädzie mäso a mäsové výrobky, vajíčka z voľného výbehu.


Nemôžeme ovplyvniť všetko, ale určite môžeme ovplyvniť výber správneho zdravého jedla. Ľudia by si mali rozmyslieť čo jedia, veď žijeme len raz a život si treba vychutnávať.

 

S pozdravom tím TOP-FARM Topoľnica.